Okultizam °°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okultizam °°

Okultizam i ostale znanosti. Godine nisu važne.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ozlijede, ožiljci, modrice

Go down 
Autor/icaPoruka
*Vampire Princess*

*Vampire Princess*


Broj postova : 50
Join date : 14.12.2008

Ozlijede, ožiljci, modrice Empty
PostajNaslov: Ozlijede, ožiljci, modrice   Ozlijede, ožiljci, modrice Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:15 am

evo ovako, ne prodje dan da ja nemam bar 3 modrice na sebi.... a puknem se 8 puta na dan (prosijek)
npr. danas sam puhala balon, i on je pukao. ali nekako na moju ruku, i ostalo mi je crveno, zatim je nabubrilo(oteklo), ... jos uvijek mi je balon na ruci(ta otekotina)
... oziljaka uglavnom nemam... ne znam bar ni za jedan...
zatim, vidi mi se josh malo kako sam se ostrugala po nozi dok sam padala s jedne "platforme" od 6 m. Uglavnom, noga mi se podvukla, pa sam se nastrugalaaa.
zatim sam jednom pala ispred banke(nije mi nitko pomogao, neotesanci!) imala sam rane na koljenima, onda na ruci (na koljenima su bile vece, ali na ruci bolnije) josh uvijek imam "zemlje"(malo je tamnije tu gdje je bila rana) pod kozom, mislim da ostaje zauvijek...
onda, nabola sam se ko luda crnom bojicom u nos...imam grafitnu "tetovazu" do kraja zivota...

Ono najcudnije je to sto, ja uvijek malo puhnem ili se pocesem, i nasmijem se... Rijetke su one ozlijede kad placem...
(kraljica ozlijeda...)
Jednom, ispala mi bojica na pod. Ja se ljuljam da je uzmem, i tako padnem zajedno sa stolicom. Svi sute, potpuni muk u razredu, a ja crkavam od smijeha(znate onaj, kad ne mozete doci do daha, bezcujni...)
[Vrh] Go down
 
Ozlijede, ožiljci, modrice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Okultizam °° :: Ostalo-
Forum(o)Bir: